Nieuws van de Penningmeester

In een tijd waarin iedereen de ene na de andere prijsverhoging op zijn bord krijgt en waarin de kosten de pan uit rijzen, zijn we blij te kunnen melden dat de   contributie, naar onze mening, ook volgend jaar

niet verhoogd hoeft te worden. Dit ondanks dat ook voor onze vereniging de kosten stijgen. Alleen de kosten voor het huren van een baan in de hal zijn verhoogd i.v.m. de hoge kosten voor stroom.Deze verhoging dekt niet helemaal de hogere kosten, maar zo houden we huur nog enigszins betaalbaar.

Voor 135 euro als volwaardig lid en 85 euro als daglid kun je dus een heel jaar tennissen op een prachtig park met een gezellige kantine waar je na iedere bestelling weer verbaasd bent van wat je kwijt bent voor datgene wat je op je dienblad hebt staan.  We kunnen dit alleen doen omdat we zo’n groot aantal leden hebben en met een geweldige groep van vrijwilligers werken op ’t Loo. We streven er natuurlijk naar dit zo te houden en zijn daarom altijd op zoek naar mensen die bereid zijn, op wat voor manier dan ook hun steentje kunnen bijdragen aan het wel en wee van onze vereniging. Of dat nou de kantine, schoonmaak, onderhoud, toernooicommissie, competitie of iets anders is, overal zal je bijdrage gewaardeerd worden. Doelstelling van ons als bestuur is om tennis laagdrempelig te houden en zodoende voor iedereen mogelijk. Dus als je nu nog niet actief bent binnen de club, maar je wilt ook je steentje bijdragen,

stuur dan een mailtje naar bestuur@ltc-tloo.nl .

Nico van Marrewijk

Penningmeester LTC ’t Loo De Lier