Rabo Clubsupport 2021! Steun LTC ’t Loo De Lier!!!

Ook dit jaar doen we als LTC ’t Loo De Lier weer mee aan de Rabo Clubsupport actie. Je kan als lid van de Rabobank je stem uitbrengen van 4 oktober tot 25 oktober, waarmee je je vereniging naar keuze financieel ondersteunt.

Doe mee aan Rabo Clubsupport: “Iedereen verdient een club. Het is als een tweede thuis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Daarom versterken wij clubs met kennis, netwerk en geld. Dat is goed voor de club & geweldig voor de buurt. Als lid beslis jij mee welke clubs we dat steuntje in de rug geven.”

Als LTC ’t Loo kunnen wij ons helemaal vinden in deze doelstelling. Onze vereniging voelt als een 2e huis en we willen iedereen toegang blijven geven tot onze vereniging en de activiteiten die we hier organiseren. Steun ons om dit laagdrempelige en gezellige sociale karakter in stand te houden!

Je krijgt van de Rabobank bericht om je stem uit te brengen. Deze kan je via onderstaande website uitbrengen of via de Rabo app:

https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/club-overzicht

Zoek dan op “tennis” en klik dan op “t Loo Tennis” en breng je stem uit. Alvast enorm bedankt voor je steun!!!