Nieuwsbrief tennisschool Sibma Tennis

Maandag 30 augustus startten alle reguliere lessen weer voor onze leerlingen, tevens streden onze jeugdtoppers bij de Westland Adviesgroep clubkampioenschappen weer voor eremetaal in alle categorieën (rood/oranje/groen/junioren) en begon ook het singel/mix toernooi op de vereniging, wederom bomvol met inschrijvingen! De komende tijd zal er dan ook weer lekker veel leven zijn op het park, met de vele lessen en wedstrijden!

De maand september staat nog in het teken van het afmaken van de zomerlessen, op maandag 4 oktober wordt er officieel begonnen met de winter trainingen. Alle jeugdleden hebben in ieder geval één keer in de week les in de ballonhal. Senioren kunnen kiezen voor in de ballonhal of buiten trainingen. Heb je je nog niet ingeschreven voor de winterlessen, doe dit dan z.s.m. via onderstaande link, zodat wij de lesgroepen op tijd kunnen gaan indelen;

 

Inschrijflink jeugd:

https://forms.gle/njP5C8BuschuSyxv7

Inschrijflink senioren:

https://docs.google.com/forms/d/1M9czT6gDMhL2378p_Qf-trSG3_Vw7MMSdDoS-If27uI/edit?usp=sharing

 

De tennisschool organiseert al heel wat jaren de welbekende “tennisweek” deze vond weer plaats in de laatste week van de schoolvakantie. Met 70 dol enthousiaste kinderen, 6 leraren, 10 tennisbanen plus het handbalveld van ODIS gingen we met veel energie van start. Voor de hele week maakte de leraren een draaiboek waar verschillende tennis thema’s aan bod kwamen, waaronder; techniek, tactiek en fysiek. Lees hier verder