Het leven van een bar-mens op ‘t Loo

We hebben een prachtige en vooral gezellige vereniging. Dit is voor een groot deel te danken aan onze vrijwillige barmedewerkers. Aangezien er wel eens een barmedewerker stopt in verband met te veel drukte met studie, stage of andere werkzaamheden doen we bij deze een oproep voor nieuwe barmedewerkers.

In principe ben je eens per 3 weken aan de beurt op een avond van maandag t/m vrijdag. Of de zaterdag overdag. Na een inwerk moment door Marcel Ham zal je al gauw eigen zijn met de werkzaamheden achter de bar en in de keuken.

Jaarlijks gaan we met deze club mensen een dag iets leuks doen. Voor je inspanningen ontvang je een vrijwilligersvergoeding. Dus naast gezellig werken achter de bar, kan je er ook een zakcentje aan over houden.

Tot de kantine commissie kunnen alle leden toetreden of kinderen van leden die minimaal de leeftijd van 18 hebben bereikt. Dus laat wat van je horen en spreek Marcel van den Ende of Marcel Ham hierover aan of mail naar kc@ltc-tloo.nl  We kunnen dan samen de mogelijkheden en tijden samen bespreken. Maar wellicht vraag je je af, wat doen barmedewerkers nu en hoe is het om achter de bar te staan. Lees verder en je weet het…..

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is de wereld van de andere kant bekijken.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is ongelooflijk veel contacten maken.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is vreselijk gezellig.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is koffie zzz, bier tappen, wijn-frisdrank- limonade en sappies inschenken.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is een handdoek of wc rol vervangen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is een toernooi-leiding voorzien van drankjes,voedsel,plakband en alles wat nodig is.                                                

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is EHBO verrichten de AED toepassen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is spelers van andere verenigingen wegwijs maken.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is de speler die na een wedstrijd als eerste een drankje komt halen vragen of hij/zei gewonnen heeft.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is de geldstroom verwerken contant-pinnnen-opwaarderen-spelerspas betalingen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is op tijd de bar openen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is de bar op tijd sluiten.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is de baanverlichting aan/uit zetten.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is DJ zijn.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is inkomende telefoontjes beantwoorden.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is de bar aanvullen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is je eigen bar hebben maar dan zonder alle financiële risico’s.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is het terras netjes achterlaten.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is van alle roddels op de hoogte zijn.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is 1 keer per jaar een leuk uitje hebben.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is lief en leed delen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is mensen op feesten langzaam maar zeker dronken zien worden.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is gigantische gave feesten meemaken.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is bij de verhuur van de ballonhal op zaterdagavond middenin een 12/5 jarig huwelijk of personeelsfeestje belanden. 

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is voor eeuwig de tick meekrijgen om overal glazen mee naar de bar te nemen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is teams die na een competitie ronde niet naar hun eigen vereniging gaan maar naar ‘t Loo komen “omdat het vorige week zo gezellig was”.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is na je dienst de volgende dag geen kater hebben.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is met een clubje naar de horecava gaan.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is afhankelijk zijn van het gedrag van mede clubleden.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is helpen met het zoeken naar een verloren brom/fiets sleutel.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is biertappen voor het goede doel.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is trots zijn op onze vereniging.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is 2 a 3 keer per jaar een vergadering hebben.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is met je dagteam de bezetting rond krijgen.

Het leven van een bar-mens op ‘t Loo is nieuwe mensen inwerken.

Maar vooral is het leven van een bar-mens op ‘t Loo vreselijk leuk om iedereen weer een fijne dag of avond te bezorgen.