Terugblik Eetcafé De Witte single en mix toernooi

ALooha!
Wat hebben we een leuke tennis zomer gehad!
En wat hebben wij, als organisatie van het single en mix toernooi, genoten van alle sportiviteit en gezelligheid tijdens ons toernooi.
Een groot deel van onze club had zich weer massaal ingeschreven en dat blijft toch wel de kracht van een geweldig toernooi!
Want zoals de oude Hawaiianen altijd zeiden; “met één zandkorrel kun je niks, maar met een hele berg kun je kasteel bouwen.”
We begonnen met mooie poules voor de mix en een lange weg te gaan voor de singles, maar eenzaam is het nooit geweest! Bloemenslingers, bananen en hapjes, elke avond gezelligheid! Verzorgd door onze helden in de kantine. Ook de kindermiddag was weer geslaagd, met als primeur pony rijden! Spannende potjes, waar ondanks de snelle spelregels, het maximale eruit werd gehaald door de vele tie breaks, we waren aan elkaar gewaagd! En uiteindelijk met als klap op de vuurpijl, 22 geweldige winnaars!
Maar dan.. is het club single en mix toernooi 2019 weer voorbij.. en lijkt daarmee de zomer ook op zijn einde..
Niet getreurd want zoals de oude Hawaiianen altijd zeiden; “zij die gelukkig zijn, merken niet of het zomer of winter is.”
En “Het strand van het leven kent altijd eb en vloed. “
Volgend jaar komen we gewoon weer terug en gaan we weer tennissen en plezier maken!
Een sportieve tennis winter toegewenst en tot volgend jaar
e ʻike iā ʻoe i kahi makahiki aʻe !!!
Organisatie single en mix toernooi
