ABN AMRO Kids Day
Ook dit jaar gaan we weer met zijn allen naar de Kidsday van het ABN AMRO toernooi op 13 februari.
Onder andere Robin Haase, Alexander Zverev, Marin Cilic, Kei Nishikori, Stefanos Tsitsipas, Grigor Dimitrov, Hyeon Chung, Nick Kyrgios, David Goffin en Stan Wawrinka zijn dit jaar van de partij, dus dat belooft prachtig tennis te worden.
In de hallen kunnen weer veel spelletjes gedaan worden en val je misschien wel in de prijzen!
Het is speciaal voor alle kinderen die tennissen in “groen en oranje “, van 8, 9 10 11 en 12 jaar. En de kosten zijn € 17,50 per persoon.
Op 13 februari vertrekken we met de bus rond 13:00 naar Ahoy en we vertrekken vanuit Rotterdam om 17.30 en zijn rond 18 uur terug op ’t LOO
Vergeet je groene trui niet aan te doen!!
Vul snel dit formulier in om je in te schrijven, VOL=VOL, let op inschrijving is pas definitief na betaling!!
Als je € 17,50 overmaakt naar NL 53 RABO 0130 9459 00 t.n.v.: Tennis club ’t LOO, onder vermelding van
je voor en achter naam & ABN 2019, dan ben je erbij!