Rabobank Clubkas Campagne

Net zoals voorgaande jaren ondersteunt Rabobank Westland verenigingen door middel van de Rabobank Clubkas Campagne. Ook LTC ’t Loo is een vereniging die u met deze actie kunt steunen. Het geld dat wij als vereniging hiermee binnen krijgen, gebruiken wij binnen de vereniging voor o.a. de jeugdafdeling, het op peil houden van de condities van de banen, de verzorging van het park etc.

 

Leden van Rabobank Westland ontvangen per post een persoonlijke code waarmee ze kunnen stemmen. Ieder lid van Rabobank Westland krijgt vijf stemmen om te verdelen en kan maximaal twee stemmen op dezelfde vereniging/stichting uitbrengen.

Bent u lid van Rabobank Westland breng dan tussen 3 en 15 oktober 2018 uw stem uit op onze vereniging. Hoe meer stemmen wij als vereniging krijgen, hoe hoger het bedrag wordt dat onze club verdient.

 

Wij rekenen op uw stem!